¡Hola! Jestem magistrem filologii hiszpańskiej, którą ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim. Ponadto spędziłam rok na Uniwersytecie w Sewilli oraz odbyłam półroczną praktykę na Politechnice w Walencji. Swoje doświadczenie zawodowe zaczynałam zdobywać jeszcze podczas studiów, nie tylko jako nauczyciel języka hiszpańskiego, ale także jako tłumacz ustny, pisemny oraz organizator wielu wydarzeń językowych, kulturalnych i sportowych. W 2006 roku założyłam szkołę Po Hiszpańsku, której jak dotąd zaufało już wiele polskich i zagraniczych firm, banków, stowarzyszeń a także klientów indywidualnych. Wraz ze swoimi wspaniałymi lektorami – Patrycją, Aleixem o Jose zachęcamy do całkowitego zanurzenia się w języku hiszpańskim za pomocą naszej praktycznej i autorskiej metody.
Zapraszamy na:

🧡 Naukę języka w naszej kreatywnej przestrzeni Po Hiszpańsku (ul. Rydygiera 25, Wrocław) @Znasz Ich Creative Cafe-Bistro
🧡 Naukę języka na Skype, Messenger, WhastApp lub innych komunikatorach
🧡 Intensywnych kursy językowe w Hiszpanii
🧡 Tłumaczenia ustne i pisemne
🧡 …oraz wszystkie inne zadania specjalne 🙂

Intensywne kursy językowe: To moja specjalizacja. Podczas intensywnych kursów języka hiszpańskiego na Gran Canarii wyznaję zasadę – im mniej, tym lepiej – dlatego grupy są maksymalnie 4/5 osobowe, a uczestnicy o podobnym poziomie językowym. Mieszkamy w samym centrum Gran Canarii wśród lokalnej społeczności, z dala od turystów.

Hiszpański szlifujemy codziennie po 4 godziny – 3 godziny rano, a po południu godzinę z zaprzyjaźnioną Kanaryjką. W międzyczasie zwiedzamy wyspę, chodzimy na plażę, do restauracji, zamawiamy jedzenie, surfujemy, nurkujemy, chodzimy do kina, na zakupy, wymieniamy ubrania w sklepie i otaczamy się z każdej strony hiszpańskim aż w końcu zaczynamy myśleć po hiszpańsku. To całkowite zanurzenie trwa 10 dni. Czy można sobie wyobrazić lepsze warunki do nauki ?

 

Już wkrótce nowe terminy kursów.

-->