Aleksandra Paszek: magister Filologii Hiszpańskiej, którą ukończyła na Uniwersytecie Wrocławskim. Poprzez bogate doświadczenie zawodowe w pracy nie tylko jako nauczyciel języka, ale także na innych stanowiskach z j. hiszpańskim, oferuję skuteczną, praktyczną i autorską metodę nauki tego pięknego języka. Działając ‚pod szyldem’ PoHiszpańsku ja i moi współpracownicy oferujemy:

🧡 Naukę języka na lekcjach ‚na żywo’, wszystkie poziomy,
🧡 Nauke języka na Skype,
🧡 Organizację kompleksowych, intensywnych kursów językowych w Hiszpanii,
🧡 Tłumaczenia i interpretacje.

Nauka języka: Naukę hiszpańskiego opieram na doświadczeniu i pasji. Pomagam w przełamywaniu barier. Prowadzę zajęcia indywidualne, lekcje przez skype oraz organizuję intensywne kursy językowe w Hiszpanii.

Kursy językowe: Podczas intensywnych kursów języka hiszpańskiego na Gran Canarii wyznaję zasadę – im mniej, tym lepiej. Grupy są maksymalnie 4/5 osobowe, a uczestnicy o podobnym poziomie językowym. Mieszkamy w samym centrum Gran Canarii wśród lokalnej społeczności, z dala od turystów.

Hiszpański szlifujemy codziennie po 4 godziny – 3 godziny rano, a po południu godzinę z zaprzyjaźnioną Kanaryjką. W międzyczasie zwiedzamy wyspę, chodzimy na plażę, do restauracji, zamawiamy jedzenie na wynos, surfujemy, nurkujemy, chodzimy do kina, na zakupy, wymieniamy ubrania w sklepie i otaczamy się z każdej strony hiszpańskim aż w końcu zaczynamy myśleć po hiszpańsku. To całkowite zanurzenie trwa 10 dni. Czy można sobie wyobrazić lepsze warunki do nauki ?

-->